Meral Akşener: "GALATASARAY 2 - 0 RECEP TAYYİP ERDOĞAN"
Galatasaray maçı sonrası Meral Akşener ilginç bir gönderme yaptı. Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dün Başakşehirlilere söylediği "maçta stadı doldurun" tavsiyesine kastederek "Galatasaray 2 - 0 Recep Tayyip Erdoğan" dedi.

"GALATASARAY 2 - 0 RECEP TAYYİP ERDOĞAN"

Meral Akşener, twitter dan "Galatasaray 2 - 0 Recep Tayyip Erdoğan" diyerek, dün gerçekleşen AK Parti Başakşehir 4. Olağan İlçe Kongresi'ndeki konuşmasında Başakşehirlilere "stadı doldurun" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a dedi.

CUMHURBAŞKANI NE DEMİŞTİ

Fakat kusura bakmayın Başakşehir Stadı'nın tribünlerini doldurmadığınız sürece soru işaretim devam eder. O tribünleri Başakşehir gençliğinin doldurması lazım. Gençler buna var mıyız? Şampiyonluğa oynuyorsunuz ya tribünlerin dolması lazım. Bunu halletmeniz lazım. Bu alanlarda olmadığımız sürece siyasette de zayıfsınız. Bunları halletmek lazım. Onun için kalkıp sadece belli şeyleri seyredelim derseniz olmaz. Bu alanlarda, meydanlarda, her yerde AK Parti'nin gençliği kendisini gösterecek. Futbolunda da, baskette de, yüzmesinde de her yerde gösterecek. Eğer bizim gençliğimiz sporun bu dallarında bulunmaz, 'sadece kendine has bazı alanlarda bulunayım, yeter' diyorsa, o zaman bu ülkede millet kavramının içerisinde o işlevde yokuz demektir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları